Restauracja i Pencjonat "Hubertówka"

Nowy Zamek 8B
56-300 Milicz
Tel: 501 707 354
E-mail: hubertowka@onet.pl
www.hubertowka.net
"Hubertówka" to rodzinna restauracja, którą prowadzimy od 30 lat. W naszej kuchni na co dzień i od święta króluje dziczyzna i lokalne ryby, tj. karp milicki, sum, pstrąg. Przez 30 lat nasi Goście odwiedzali nas w środku lasu za Gądkowicami, w Zamku Myśliwskim. Od marca 2020 roku zapraszamy do nowo wybudowanego obiektu w Nowym Zamku. Od 2021 w ofercie mamy również pokoje gościnne na piętrze (18 miejsc noclegowych).

Poza nowym adresem i budynkiem, w naszej ofercie kulinarnej nic się nie zmienia. Nadal serwujemy tradycyjną kuchnię myśliwską oraz rybną, ale też staramy się podążać za trendami i zmieniającymi się gustami i oferować potrawy zdrowe i lokalne. Dzięki tradycyjnym przepisom i naturalnym składnikom nasze pasztety, pieczenie, ryby zdobywają laury w wielu konkursach kulinarnych, tj. Mistrz Karpia, Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Poza oznaczeniem Dolina Baryczy Poleca, posiadamy również certyfikat członkostwa w Sieci Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego oraz Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Obsługujemy klientów indywidualnych, grupowych, realizujemy zamówienia świąteczne i na różne rodzinne okazje. Ze szczegółami naszej oferty mogą Państwo zapoznać się na profilu restauracji.

Dookoła "Hubertówki" jest piękna przyroda, stawy, znana grobla pieszo - rowerowa łącząca Nowe Grodzisko ze Stawnem i Rudą Milicką (dojazd do drogi rowerowej trasą dawnej wąskotorówki), drogi i szlaki rowerowe. Zapraszamy!