Restauracja i Pensjonat "Hubertówka"

Nowy Zamek 8B
56-300 Milicz
Gmina: Milicz
Tel: 501 707 354
E-mail: hubertowka@onet.pl
www.hubertowka.net
"Hubertówka" to rodzinna restauracja, którą prowadzimy od ponad 30 lat. W naszej kuchni na co dzień i od święta króluje dziczyzna i lokalne ryby, tj. karp milicki, sum, pstrąg. Przez 25 lat nasi Goście odwiedzali nas w środku lasu za Gądkowicami, w Zamku Myśliwskim. Od marca 2020 roku zapraszamy do nowo wybudowanego obiektu w Nowym Zamku. Od 2021 w ofercie mamy również pokoje gościnne na piętrze (18 miejsc noclegowych) oraz dwa domki całoroczne, które wynajmuje nasza córka Jagoda.

Serwujemy tradycyjną kuchnię myśliwską oraz rybną, ale też staramy się podążać za trendami i zmieniającymi się gustami i oferować potrawy zdrowe i lokalne. Dzięki tradycyjnym przepisom i naturalnym składnikom nasze pasztety, pieczenie, ryby zdobywają laury w konkursach kulinarnych, tj. Mistrz Karpia, Nasze Kulinarne Dziedzictwo. Poza oznaczeniem Dolina Baryczy Poleca, posiadamy również certyfikat członkostwa w Sieci Europejskiego Dziedzictwa Kulinarnego , Miejsca Przyjaznego Rowerzystom w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej oraz Firma Rodzinna. Obsługujemy klientów indywidualnych, grupowych, realizujemy zamówienia świąteczne i na różne rodzinne okazje. Ze szczegółami naszej oferty mogą Państwo zapoznać się na profilu restauracji.

Dookoła "Hubertówki" jest piękna przyroda, stawy, znana grobla pieszo - rowerowa łącząca Nowe Grodzisko ze Stawnem i Rudą Milicką (dojazd do drogi rowerowej trasą dawnej wąskotorówki), drogi i szlaki rowerowe. Zapraszamy!