Zasady opisów wizytówki i oferty wraz z instrukcją

Jeżeli masz produkt lokalny lub usługi z branży turystycznej, zapisz się nieodpłatnie do naszej NAJwiekszej bazy producentów
i usługodawców.

Zarejestruj się i wpisz:

 1. Wizytówkę podmiotu - czyli opis działalności

  Przedstawienie podmiotu: opis firmy, od kiedy działa, w jakiej formie (rodzinna, spółka…), jaki posiada związek z obszarem Doliny Baryczy, jaka idea przyświeca firmie, jaka jest wizja firmy, wymienić co oferuje i w jakim kierunku chce się rozwijać. Producent prowadzi legalną działalność, podkreśla pochodzenie z obszaru Doliny Baryczy. Rejestracja firmy (PKD, REGON).

 2. Ofertę - opis produktów/usług, które oferujesz - może być ich kilka w różnych kategoriach

  Opis oferty powinien: podkreślać wysoką jakość, wyróżniać wyjątkowe cechy produktu, określać przyjazność dla środowiska, przyjazność dla Klienta oraz jego dostępność.

  Możliwe jest dodanie kilku ofert podmiotu pod jedną wizytówkę, to znaczy jedna firma może dodać np. hotel, resturację i wypożyczalnie kajaków. W tym przypadku możliwe jest również przyporządkowanie kilku opiekunów do jednego konta - każdy z nich jest odpowiedzialny za inną ofertę (przy ofercie wskazuje się adres e-mail osoby redagującej treść oferty i sprawozdania).

 

Instrukcja dla użytkowników serwisu www.dbpoleca.barycz.pl - czyli jak poprawie wpisać ofertę na stronę (kliknij TUTAJ)

 

Kategorie produktów i usług dostępnych na stronie:

 • Produkty nieprzetworzone: np. ryby, owoce, warzywa
 • Produkty przetworzone: np. pieczywo, oleje, miody, przetwory, rękodzieło
 • Usługi: noclegi, gastronomia, rekreacja, edukacja, przewodnicy, usługi okołoturystyczne, informacja turystyczna, kulturalne
 
NOCLEGI:
Hotele i pensjonaty - obiekty z wyżywieniem
Apartamenty i domki - obiekty bez wyżywienia, ale z zapleczem kuchennym do samodzielnego przygotowywania posiłków
Schroniska turystyczne - obiekty dysponujące dużą ilością miejsc noclegowych, świadczący minimalny zakres usług, wpisanych do rejestru schronisk
Pola namiotowe i camperowe - miejsca umożliwiające turystom nocleg w namiotach i camperach
 
GASTRONOMIA: (jeśli obiekt posiada kilka ofert z poniższego katalogu, powinien każdą z nich opisać jako osobą ofertę z warunkami ich świadczenia)
Obiekty gastronomiczne - oferta usług dla turystów indywidualnych (typu: bar, smażalnia, restauracja, zajazd, karczma),, dostępne w stałej lub sezonowej ofercie w szczególności w weekendy
Catering - usługi świadczone dla grup zorganizowanych lub obiektów turystycznych, na zamówienie poza miejscem wytwarzania
Sale okolicznościowe - usługi świadczone dla grup zorganizowanych, stacjonarnie w miejscu świadczenia usługi, niedostępnie dla ruchu turystycznego (w szczególności weekendowego)
 
REKREACJA:
Wypożyczalnie i serwisy sprzętu - miejsca umożliwiające wypożyczenie sprzętu turystycznego lub świadczące usługi serwisowe
Jazda konna i bryczki - obiekty świadczące usługi konne (wypożyczalnia, nauka jazdy, przejażdżki bryczką itd.)
Łowiska wędkarskie - miejsca specjalne przygotowane do połowu ryb
Baseny i kąpieliska - miejsca do rekreacji wodnej
Oferta rekreacyjna - oferta jednorazowa dla turystów indywidualnych, dostępna w stałej lub sezonowej ofercie w szczególności w weekendy, (np. przejazd kolejką, fotosafari, zwiedzanie Muzeum Bombek itp.)
 
EDUKACJA - oferta jednorazora dla grup zorganizowanych, dostępna w stałej lub sezonowej ofercie (np. warsztaty, gry terenowe itp.)
 
PRZEWODNICY - osoby świadczące usługi przewodnickie dla grup indywidualnych lub zorganizowanych, w przypadku posiadania przez te osoby dodatkowo wypożyczalni sprzętu (bez obsługi), typu: rowery, kajaki, informacja o wypożyczeniu powinna znaleźć się w osobnej ofercie w "wypożyczalnie i serwisy sprzętu"
 

USŁUGI OKOŁOTURYSTYCZNE - inne usługi świadczące na terenie Doliny Baryczy skierowane dla odwiedzającyh, stanowiące uzupełnienie podstawowej oferty turystycznej

 

INFORMACJA TURYSTYCZNA - punkty udzielające szczegółowych informacji o obszarze, w którym się znajdujemy

 

KULTURALNE - ten typ usług obejmuje szeroko rozumianą kulturę i sztukę (np. zespoły tańca i śpiewu, galeria sztuki, muzeum itp.)


Loginem w serwisie jest Twój adres e-mail, jeżeli zapomniałeś hasła, możesz skorzystać z funkcji "Zapomniałem hasła" - dostępnej pod oknem logowania.

 

PAMIĘTAJ - wyślij opisy do akceptacji - to ważne! Bez wysłania do akceptacji opisów i zaakceptowania ich przez administratora materiał nie będzie mógł być widoczny na stronie. 

 

Użytkowników, którzy są zarejestrowani w systemie www.dbpoleca.braycz.pl prosimy co roku w styczniu o aktualizację danych w serwisie. Nie ma nic gorszego niż nieaktulane infromacje w serwisie, dlatego niezaktualizowane na poczatku roku opisy będą wyłączane. Dziękujemy!