Folwark Jeździecki Jurand

Przygodziczki 64
63-421 Przygodzice
Tel: 512 392 243
E-mail: katna.agnieszka@gmail.com
www.folwarkjurand.pl
Folwark Jeździecki Jurand rozwijamy całą rodziną od wielu lat. Oferta powstała z miłości do koni i Doliny Baryczy. Jest to miejsce przyjazne dla ludzi i zwierząt. Nazwa jest trochę myląca bo oprócz przejażdżek wierzchowcem czy bryczką, przede wszystkim prowadzone są tu warsztaty przyrodnicze oraz regionalne dla dzieci i dorosłych. Kochamy przyrodę dlatego dbamy o nią i uczymy o niej na warsztatach, ale też podczas licznych wydarzeń i inicjatyw plenerowych, których jesteśmy autorem.
Oprócz dzałalności zorientowanej wokół turystyki i edukacji prowadzimy restauracje, organizujemy kompleksowo przyjęcia okolicznościowe oraz konferencje i szkolenia. Wszystko to w nowoczesnej i klimatyzowanej, zachowanej w rustykalnym stylu sali bankietowej w starej stodole.
Nasi goście oraz turyści do dyspozycji mają piękny ogród otoczony ze wszystkich stron lasem, duży taras wypoczynkowy, wiatę grillowa, letni bar "padok" oraz sklepik z lokalnymi pamiątkami i publikacjami.
Ponadto stajnia dla koni, kilkuhektarowe pastwisko, 150 km szlaku konnego, ścieżki przyrodnicze, naturalny piękny ogród oraz przytulny dom z pokojami gościnnymi.