Grupa Familijna Sp. z o.o.

ul. Kuźnica Czeszycka 11
56-320 Krośnice
Gmina: Krośnice
Tel: 71 384 56 13
E-mail: marketing@familijna.pl
www.facebook.com/familijna
Grupa Familijna to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku polskim i zagranicznym. Od ponad 30 lat podbija kulinarne serca i zachwyca podniebienia konsumentów oferując produkty piekarnicze, cukiernicze oraz gastronomiczne. Z małej lokalnej piekarni, wykorzystując swój ogromny potencjał, Familijna stała się liderem na rynku w zachodniej części Polski. Swój sukces zawdzięcza wielkiej pasji Właścicieli oraz ich zaangażowaniu w proces tworzenia najwyższej jakości produktów i usług. Z miłości do chleba, wspólnie ze sztabem zapalonych do działania ludzi, stworzyli wspaniałe miejsce, oparte na rodzinnych wartościach, etosie pracy oraz potrzebie nieustannego rozwoju w dążeniu do wyznaczonych celów.

Dzisiaj Familijna to wielka społeczność, której serce bije we wsi Kuźnica Czeszycka, w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy, największym rezerwacie przyrody w Polsce. W tak wspaniałej scenerii, Familijna nieustannie tworzy nowatorskie produkty, inspirowane naturalną potrzebą nowych doznań kulinarnych. Szeroki zasięg działania przy zachowaniu najwyższych norm jakości firma osiągnęła poprzez umiejętne połączenie tradycji piekarniczych z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Nic jednak nie udałoby się zrealizować, gdyby nie wspaniali ludzie, którzy tworzą markę Familijna. To doświadczony zespół profesjonalistów, który z wielkim sercem i zaangażowaniem dokłada starań, aby codziennie na stołach tysięcy klientów królował tradycyjny chleb.

Pomimo upływających lat Familijna pozostaje firmą rodzinną z tradycjami, w której doświadczenie i specjalistyczna wiedza przechodzi z pokolenia na pokolenie, a źródłem sukcesu jest wielkie zaangażowanie w proces tworzenia i nieustająca dbałość o najwyższą jakość produktów i usług.

Nazwa „Familijna” to uosobienie bezpieczeństwa i stabilności, którą zapewnić ma Rodzina. Nasze produkty, procesy zachodzące w firmie, a nawet każdy dzień w pracy napawa nas dumą, że tworzymy coś wielkiego.