Restauracja Grabownica

Grabownica 4 B
56-300 Milicz
Tel: 694778627
E-mail: restauracjagrabownica@gmail.com
www.restauracja-grabownica.pl
Restauracja "Grabownica” zaprasza do serca Stawów Milickich . Dzięki swojej lokalizacji to wspaniała baza zarówno dla rodzinnych wypadów turystycznych, uroczystości w gronie najbliższych, jaki i spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

Obiekt jest położony w malowniczej krainie Stawów Milickich, w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki rowerowej " Trasą dawnej kolejki wąskotorowej" , nad brzegiem Stawu " Grabownica" . Otaczają go piękne lasy i malownicze łąki. Te atuty zapewniają odwiedzającym nas gościom ciszę i spokój, które niełatwo dziś znaleźć. Jest to doskonałe miejsce zarówno na przerwę w podróży, rodzinny wypoczynek połączony ze zwiedzaniem, jak i do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń.

Ze względu na położenie blisko lasu i stawów – Nasz obiekt restauracyjny idealnie nadaje się do zorganizowania imprez plenerowych.
Dysponujemy dużym, monitorowanym parkingiem zarówno dla samochodów i motocykli, jak i dla autokarów.

Grabownica to atrakcyjne miejsce również dla wielbicieli terenów zielonych. Restauracja jest doskonałym miejscem zarówno na rozpoczęcie wyprawy po Dolinie Baryczy, jak również na zakończenie dnia pysznym posiłkiem. Restauracja oferuje Menu z uwzględnieniem Kuchni Polskiej. Karta została tak sporządzona że każdy smakosz znajdzie coś dla Siebie. Dania które szczególnie chcemy polecić to : karp w sosie kurkowym , tradycyjny karp milicki smażony, filet z sandacza smażony na maśle z dodatkiem czosnku.
Staramy się aby wybór ryb nie ograniczał się tylko i wyłącznie do ryb słodkowodnych dlatego w naszym Menu można znaleźć również : stek z tuńczyka, czy doradę pieczoną .

Karta opiewa również w dania z drobiu, wieprzowiny, Wołowiny , pierogi oraz zupy.

Produkty i usługi podmiotu