Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Wrocławska Antonin 7
63-421 Przygodzice
Gmina: Przygodzice
Tel: 575311322
E-mail: info@gorecznik.pl
www.gorecznik.pl
Kompleks Górecznik położony jest w gminie Przygodzice, na malowniczych terenach Doliny Baryczy objętych programem Natura 2000. Okalające obiekt lasy, staw Górecznik, ścieżka tradycji rolniczych i rybackich, tworzą żywy pomnik współdziałania człowieka i przyrody. W skład kompleksu wchodzą: Karczma, Hotel*** oraz Rodzinny Park Przygód i Edukacji.


U nas możesz dobrze i zdrowo zjeść, a dzieci wyjadą z niesamowitymi wrażeniami. Szeroki zakres usług obejmuje: gastronomię, edukację, rekreację i turystykę oraz rozrywkę.


Przyjedźcie do nas! Znajdujemy się przy drodze wojewódzkiej, dawnej krajowej nr 11, łączącej Pomorze ze Śląskiem (Koszalin- Katowice)120 km od Poznania, 200 km do Katowic, 2 km od Antonina oraz 7 km od Ostrowa Wielkopolskiego. Vis-a-vis znajduje się stacja kolejowa „Przygodzice”. Od węzła Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S11 dzielą nas zaledwie 2 kilometry. Górecznik to miejsce rodzinnych spotkań blisko przyrody.


Naładuj baterie w Dolinie Baryczy. Od września 2023 roku na terenie kompleksu można naładować baterie w samochodzie elektrycznym. Operatorem ładowarki jest firma NOXO. Wymagana jest aplikacja.