Zachęcamy podmioty z Doliny Baryczy do organizacji wydarzeń w ramach Dni Karpia.

2018-02-22 00:00:00

Twoja oferta ma szansę wypromować się podczas Dni Karpia 2018.
Dni Karpia to nie jedno wydarzenie w danej gminie Doliny Baryczy ale około 60 unikatowych wydarzeń, które łączy wspólna idea: bliskiego kontaktu z naturą, prezentacja walorów regionu oraz smakowanie ryb słodkowodnych w różnych odsłonach - to wyjątkowa okazja do promowania oferty podmiotu.

Dni Karpia to wydarzenia w kategoriach: aktywne, edukacyjne, zawody wędkarskie, kolacje rybne, plenerowe, towarzyszące, odbywające się w miesiącach: wrzesień, październik, listopad.

Możesz skorzystać z wielkiej promocji obszaru jaka funkcjonuje przy okazji reklamy Dni Karpia. Wydawane są informatory (40 tys.), plakaty, prowadzona jest wspólna reklama mediowa, internetowa, wzajemne polecenia, wsparcie w postaci nagród i dostęp do know how związany z koordynacją wydarzeń.

Cele Dni Karpia:
Wspierane są przedsięwzięcia przyczyniające się do promocji karpia oraz związanych z hodowlą karpia walorów turystycznych obszaru, jesienna oferta aktywnych podmiotów gastronomicznych, usługowych w zakresie turystyki i edukacji regionalnej, oraz podmiotów publicznych angażujących się w organizację wydarzeń mieszkańców prezentujących dorobek kulturalny, producentów i usługodawców z obszaru.
Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” jest koordynatorem wydarzeń Dni Karpia, odpowiedzialnym za logistykę, promocję, wyznaczanie strategicznych celów oraz finansowanie promocji. 12 lat doświadczeń pozwala zaoferować Państwu najbardziej rozpoznawalny produkt turystyczny w południowo -zachodniej części Polski. Na teren Doliny Baryczy
(8 gmin – leżących w woj. dolnośląskim i wielkopolskim) przyjeżdżają rzesze turystów, sami mieszkańcy również chętnie aktywnie spędzają czas. Szacujemy, iż w imprezach Dni Karpia bierze udział ponad 100 tys. osób.

Jeżeli Twoja oferta edukacyjna, gastronomiczna, rybna, aktywna wpisuje się w cele Dni Karpa to zachęcamy do uczestnictwa jako organizator wydarzenia.
Zachęcamy do kontaktu: Anna Urbańczyk, Inga Demianiuk – Ozga, tel. 71 38 30 432, partnerstwo@nasza.barycz.pl

Zasady przystąpienia TUTAJ.