Wiosna Ach to Ty! – spacerem po Dolinie Baryczy

2024-03-21 00:00:00

Zapraszamy wszystkich Użytkowników strony www.dbpoleca.barycz.pl do udziału w Akcji promocyjnej "Wiosna Ach to Ty! – spacerem po Dolinie Baryczy".

Mamy propozycję, która z pewnością umili Wam jeden z nadchodzących słonecznych dni oraz pomoże rozpropagować Dolinę Baryczy wśród turystów, trochę z innego punktu widzenia niż zwykle. Ogłaszamy Akcję promocyjną "Wiosna Ach to Ty! – spacerem po Dolinie Baryczy".

Pokażcie w mediach społecznościowych (MS) wykorzystując do tego spacer z audioprzewodnikiem (dostępny w aplikacji Dolina Baryczy i na stronie www.dolinabaryczy.travel) jak WY spędzacie czas w Dolinie Baryczy i zgarnijcie vouchery na produkty i usługi lokalne (np. weekend we dwoje, kolacja w restauracji, kosz produktów lokalnych). Akcja dotyczy promocji oferty co najmniej jednego spaceru z audioprzewodnikiem Joanny Lamparskiej po Dolinie Baryczy do wyboru spacery po miejscowościach: Cieszków, Krośnice, Milicz, Odolanów, Antonin, Sośnie, Twardogóra, Żmigród.

 

Akcja trwa od 21.03.2024 r. do 21.04.2024 r.

W ramach akcji zapraszamy do realizacji łącznie 3 zadań dotyczących skorzystania z oferty wybranego spaceru - najlepiej tego z najbliższej okolicy:

  1. Skorzystanie z oferty i udokumentowanie przejścia co najmniej jednego spaceru.
  2. Stworzenie co najmniej jednego posta zapraszającego na spacer (oraz do własnej oferty) w mediach społecznościowych z oznaczeniem #wiosna w Dolinie Baryczy oraz profilu @DolinaBaryczyPoleca na Facebook, Instagram lub TikTok (@ZnamDolineBaryczy).
  3. Przesłanie zgłoszenia zrealizowanego zadania na adres e-mail:partnerstwo@nasza.barycz.pl do 21.04.2024 r.

 

PRZYGOTOWANIE DO AKCJI:

Przed spacerem należy:

  • zainstalować aplikację turystyczną Dolina Baryczy (dostępna darmowo na Google Play oraz na App Store),
  • poszukać na głównej tablicy interesujący spacer, a następnie odbyć samodzielnie spacer po miejscowości lub opcjonalnie odtworzyć spacer w telefonie przez stronę internetową www.DolinaBaryczy.travel – zakładka SPACERY (UWAGA przejście spaceru z użyciem strony nie zostaje automatycznie zapisane w formie śladu – do korzystającego należy zaplanowanie sposobu udokumentowanie odbycia spaceru.

W trakcie spaceru zachęcamy by zrobić parę zdjęć lub nagrać filmik np. z ciekawostką oraz później wykorzystać te treści do postu związanego z akcją Wiosna Ach to Ty! – spacerem po Dolinie Baryczy zapraszającego na wybrany spacer. Post powinien zawierać informację o dostępności spaceru w aplikacji (w dowolny sposób: pokazany tel. komórkowy, informacja tekstowa, mówiona…) oraz samodzielnie wykonane zdjęcia/filmy.

Po stworzeniu posta przesyłamy zgłoszenie na adres e-mail, w tytule wpisując WIOSNA, które powinno zawierać: scren z aplikacji przebytego spaceru oraz link do mediów społecznościowych, z informacją/filmikami/zdjęciami. Zgłoszenia prosimy wysłać na adres: partnerstwo@nasza.barycz.pl max. do 21.04.2024 r.

 

Życzymy dobrej zabawy! :)