Producenci Doliny Baryczy Poleca na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego

2018-02-27 00:00:00

W ostatni weekend lutego odbyły się we Wrocławiu w Hali Stulecia targi turystyczne. Na tragach prezentowało się ok. 200 wystawców z kraju i zagranicy,  przedstawiających swoją ofertę z zakresu turystyki, rekreacji oraz kulinariów.

Kiszone warzywa z Gospodarstwa Rolnego Sznajder, Oleje z Doliny Baryczy oraz Przetwory owocowe z Chaty Łaniaka reprezentowali producentów Doliny Baryczy – oprócz swoich wyrobów, przeprowadzali degustację przetworów innych producentów, którzy dostarczyli swoje produkty:  jabłka, soki z Gospodarstwa sadowniczego Dziekan oraz Gospodarstwa Pochodyła, pasztet z dziczyzny z Hubertówki, rozdawali ulotki usługodawców i producentów Dolina Baryczy Poleca oraz odpowiadali na liczne pytania turystom zainteresowanym naszym obszarem. Generalnie ludzie pytają o Dolinę Baryczy, są zainteresowani przyjazdem, pobytem, część turystów dziwi się, że jest to tak duży obszar, chętnie też wracają i korzystają z aktywnej turystyki. Swoje stoiska na targach miały też Stawy Milickie i Campus Domasławice.

Dziękujemy szczególnie producentom, którzy zdecydowali się reprezentować naszą Dolinę i oprócz swoich wyrobów opowiadać o obszarze, dziękujemy również za dostarczenie wyrobów degustacyjnych i materiałów promocyjnych.