Użytkownicy 2011/2012: usługi noclegowe
.
fotka

Hotel GOSiR w Twardogórze


Hotel GOSiR jest włączony w skład kompleksu obiektów znajdujących się w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39. Hotel posiada 29 miejsc noclegowych: 4 pokoje 2 - osobowe z łazienkami, 3 pokoje 3 - osobowe z łazienkami, 1 pokój 4 - osobowy z łazienką, 2 pokoje 3 - osobowe ze wspólną łazienką, 1 pokój 2 - osobowy ze wspólną łazienką.

Wszystkie pokoje wyposażone w TV i łącze internetowe. Na terenie kompleksu istnieje możliwość zamówienia wyżywienia. Przy hotelu jest bezpłatny parking. Cały obiekt jest monitorowany. W kompleksie, w którym znajduje się hotel, można skorzystać z sauny, jacuzzi, hali sportowo-widowiskowej, sali sportowej, salki bankietowej, sali aerobiku, strzelnicy, siłowni i bieżni tartanowej. Oferta pobytowo - noclegowa jest skierowana zarówno do gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Z oferty hotelu można korzystać przez cały rok. Powyższy kompleks doskonalenie nadaję się na organizację zgrupowań sportowych, obozów treningowych, szkoleń, zjazdów i konferencji.

Cały kompleks jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Obiekt jest położony w zacisznej części miasta zapewniającej komfort i odpoczynek. Ofertę noclegową uatrakcyjnia bliskie sąsiedztwo nowoczesnego basenu odkrytego (ogrzewanego kolektorami słonecznymi) wraz z lodowiskiem i zbiornikiem wodnym, wyposażonym w kajaki i rowery wodne. Niedaleko znajdują się również trzypoziomowe korty tenisowe oraz stadion sportowy z dwoma boiskami typu ORLIK.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. 1-go maja 2, 56-416 Twardogóra
tel. 692 942 450

gosir@twardogora.pl

www.gosir.twardogora.pl

Certyfikat od roku 2010/2011

  inne serwisy naszych organizacji: nasza.barycz.pl | aktywni.barycz.pl | dzialaj.barycz.pl | dnikarpia.barycz.pl | smacznykarp.barycz.pl |
logos Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Zadanie realizowane przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy" w ramach działania 4.31 Funkcjonowanie LGD, nabywanie umiejętności i aktywizacja, współfinansowane ze środków publicznych i UE w ramach osi 4 - LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
partnerskie samorządy: logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo